פתרון חלומות ופסיכולוגיה

חלומות מהווים מרכיב משמעותי בכל הקשור אל טיפול פסיכולוגי, עבור חלק מן המטופלים – חלום הוא בעצם המראה הטובה ביותר לפחדים והחששות שלהם. פתרון חלומות יכול להוות נקודת מפתח בכל הקשור אל טיפול של פסיכולוג עם מטופל, והסיבה לכך היא שברוב המקרים הפירוש של אותם חלומות יבטא את החששות והפחדים הגדולים ביותר שלנו – וכך המטפל יוכל לדעת על אילו פרמטרים יש לו לעבוד עם המטופל בכדי שהוא יוכל לראות שיפור משמעותי.


פירוש חלומות אשר מוגדרים כסיוט מהווים אחת מנקודות המפתח לטיפול הפסיכולוגי, ישנם מטופלים אשר חוששים להודות בחלק מן הפחדים שלהם – ולכן פנייה אל מפרש חלומות תביא לכך שהפסיכולוג יקבל את תמונת המצב הטובה ביותר. ההצלחה של הטיפול הפסיכולוגי טמונה בכמות המידע אותה יצליח הפסיכולוג לדלות מן המטופל שלו בטרם המעבר לשלב המעשי של הטיפול. פנייה של מטופל אל האופציה של פענוח חלומות צריכה להתבסס על ההבנה כי הצורך של המטפל שלו לקבל תמונת מצב כוללת על החששות שלו היא הכרחית על מנת שהוא יוכל להתגבר עליהם במקרה הצורך.

הסיבות שבגללן פתרון חלומות הפך להיות אחד מצרך מבוקש מאוד בקרב טיפול פסיכולוגי נובעת ממספר סיבות. ראשית המגננות אשר קיימות אצלנו במהלך החיים היומיומיים שלנו, יורדים ונעלמים בזמן שאנו חולמים – וכך כל הפחדים שנמצאים לנו בתת מודע מתגלים באופן ברור ומובהק יותר. בנוסף במהלך שיחה עם הפסיכולוג, יכול המטופל לכוון את כיוון הטיפול לפי רצונו – אך אם המטפל יחבר פירוש חלומות אל הטיפול הפסיכולוגי הכיוון שלו ילך על פי רצונותיו של הפסיכולוג.
לפרטים נוספים על פסיכולוגים בחיפה לחץ כאן.

כבר לפני שנים רבות ייחסו חשיבות רבה לנושא של פענוח חלומות, שנחשבו לאחד הדברים היוקרתיים ביותר שהיה ניתן לעסוק בו. בשנים האחרונות החלו לשלב את כל הנושא של פתרון חלומות עם פסיכולוגיה ואסטרולוגיה וכך לקבל תוצאה מדויקת ורלוונטית הרבה יותר. בסופו של דבר חלום זה הדבר האוטנטי ביותר שדרכו ניתן לקבל את תמונת המצב הטובה ביותר על כל בן אדם ועל החששות אשר מלוות אותו.

מספר הגולשים שצפו בעמוד זה: 8,836
דירוג העמוד 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (תהיה הראשון לדרג עמוד זה)
Loading...

מידע נוסף על חלומות - פירוש חלומות

השאר תגובה

*

נגישות