פירוש חלומות על פי המדע

פירוש חלומות, ויותר למספר החלומות אותם אנו חולמים במהלך הלילה – ולתדירות של חלומות מסוגים שונים אשר מציפים אותנו במהלך השינה. פתרון חלומות הפך להיות כל כך מבוקש בעיקר בזכות הסקרנות שלנו, לדעת אילו מסרים מנסים להגיע אלינו באמצעות החלומות אותם אנו חולמים במהלך הלילה. יש המון דברים שמיסטיקנים טוענים על חלומות כגון על סגולות להחזרת אהבה בזמן שהמדע לא מכירה בדברים כאלה.
אחת השאלות שבה עוסקים מדענים רבים בתחום השינה היא יחס החלומות בתוך זמן השינה שלנו, כאשר הדעה הרווחת היא שרבע מזמן השינה שלנו מוקצה לטובת חלומות. פענוח חלומות חייב להתבצע כאשר אנו ישנם שינה טובה ועמוקה, אחרת הסיכוי שנצליח לחלום נמוך יותר – והסיכוי שנזכור את פרטי החלום שואף לאפס. לכן אם הינכם מעוניינים לפנות אל מפרש חלומות עליכם לדעת כי תהיו חייבים לשנות מספיק שעות בלילה על מנת להגיע אל חלומות בעלי משמעות ולזכור אותם לאחר שתקומו.


תהליך השינה שלנו מחולק לשלושה חלקים – שינה קלה, שינה שטחית ושינה עמוקה. בכל אחד משלושת השלבים של השינה קיים הסיכוי שתחלמו בו חלומות – אך החלומות אשר מצריכים פירוש חלומות מגיעים דווקא בשלב האחרון של השינה העמוקה. בשלב של שינה עמוקה הגוף שלנו משותק ורק העפעפיים עולים ויורדים במהירות. בשלב הזה אנחנו לא שולטים בגוף וקשה מאוד להעיר אותנו – זה גם השלב שבו החלומות המורכבים מגיעים אלינו עקב הניתוק של מן התת מודע אשר רודף אחרינו.

 פתרון חלומות הופך להיות יותר מבוקש כאשר אנו מדברים על חלומות אשר בזמן שחלמנו עליהם היו נראים לנו הגיוניים, אך במציאות הם אינם היגייניים כלל. הסיבה לכך היא שבעת חלימה, כל התחרשות נראת לנו ברורה מאליו – ואנו מזדהים עם המצב באופן מלא.  לכן אנשים פונים אל פירוש חלומות על מנת להבין את הסיטואציה המוזרה באופן ברור יותר.

מספר הגולשים שצפו בעמוד זה: 8,198
דירוג העמוד 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (תהיה הראשון לדרג עמוד זה)
Loading...

מידע נוסף על חלומות - פירוש חלומות

 

השאר תגובה

*

נגישות