האם העתיד שלנו נמצא בחלומות?

אחד הרצונות הגדולים ביותר שלנו זה לדעת מה צופן לנו העתיד, הרי מי מאיתנו לא ירצה לנווט את חייו על פיו הדרך שבה הוא מאמין ושואף להגיע אליה? חלומות נבואיים זאת הדרך המושלמת לבצע את הפעולות הללו. פירוש חלומות מתבצע לעיתים כמענה לחלומות סתמיים אשר אינם מנסים להעביר אלינו מסר כלשהוא, אך לעיתים תתקלו בחלומות נבואיים אשר במהלכם תקבלו הצצה אל דברים אשר יקרו לכם בעתיד או מנגד אל אנשים אשר קרובים אליכם. פתרון חלומות מן הסוג הזה הוא הכרחי על מנת שתוכלו לקבל את תמונת המצב המלאה – ולהבין את החלום הנבואי לעומק.

ישנם מספר דרכים שבאמצעותם תוכלו להבין כי החלום אשר פקד אתכם במהלך הלילה הוא חלום נבואי – כך שתוכלו לדעת מתי לפנות אל מפרש חלומות, ומתי אין צורך. ראשית כל מימד הזמן ברוב המקרים איננו נמצא בחלום נבואי, אך בחלק מן המקרים תקבלו פרספקטיבה קטנה לגבי הזמן שעליו החלום הנבואי מדבר. לכן אם אתם פונים אל פירוש חלומות חשוב מאוד שתצטיידו במידע אודות פרק הזמן שעליו דיבר החלום. בנוסף בעת חלום נבואי, תקבלו מסר אשר עשוי לבלבל אתכם ולעיתים אף להלחיץ אתכם. עליכם להבין כי ההרגשה שלכם בעת היקיצה מהחלום היא שלב מרכזי בהבחנת חלום נבואי – לכן בעת הפנייה שלכם אל האופציה של פענוח חלומות תנסו לזכור את התחושות וההרגשות שלכם בזמן שקמת מהחלום. דבר שלישי ואחרון הוא כל מיני מוטיבים וחפצים אשר מופיעים לכם בחלום, ועשויים להעיד על היותו של החלום נבואי.

האובייקט של הזמן בחלום נבואי הוא חשוב מאוד, והסיבה לכך היא שהוא מתאר סיטואציה אשר צפויה להתרחש – ועלינו לדעת באמצעות מימד הזמן מתי היא אמורה להתחרש. פתרון חלומות אינה הדרך לקבלת התשובות בכל הקשור אל זמן ההתחרשות של החלום – עולם הנשמות מחולק לעבר, הווה ועתיד ולכן קשה מאוד לקבל מחלומות נבואיים השערה לזמן מדויק שבו יתרחש החלום. פירוש חלומות יכול להוריד לכם מעט מהערפל שבו אתם שרויים, אך עדיין את רוב הפרטים תצטרכו לדלות בכוחות עצמכם.

מספר הגולשים שצפו בעמוד זה: 7,228
דירוג העמוד 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 StarsLoading...

השאר תגובה

*

נגישות