איך אפשר לזכור חלום שחלמתי?

פעמים רבות אנו נותרים בערפל בכל הקשור אל החלומות שלנו, כאשר איננו מצליחים להיזכר בפרטים ובסיטואציה שנתקלנו בה בחלום. על מנת שנוכל לבצע פירוש חלומות אנו נדרשים לזכור את כל הפרטים בחלום, אחרת לא נוכל לקבל תמונת מצב מדויקת – אך ברוב המקרים הזיכרון בוגד בנו והחלום נשכח כמעט באופן מלא. אנשים אשר רוצים לפנות אל האופציה של פתרון חלומות מתחבטים בשאלה – האם ניתן לעזור לעצמנו לזכור את החלומות שלנו?

חשוב שתדעו שאין כאן שום נוסחת פלא, ואין אף גורם שיהיה מסוגל לעזור לכם לזכור את החלום. הדרך הטובה ביותר שתוכלו לזכור את החלומות שלכם וכך לפנות אל האופציה של פענוח חלומות זה על ידי רישום של החלומות שלכם. הדרך היא פשוטה וקלה, בכל בוקר ישר עם השכמתכם תרשמו את פרטי החלום אותו חלמתם בלילה. בדרך הזאת תוכלו לרשום את כל הפרטים הזכורים לכם. רישום מן הסוג הזה יכול להראות לך גם האם אתם חולמים את אותו חלום מספר פעמים – דבר שיצריך אתכם לפנות אל  פתרון חלומות על מנת לברר את הסיבה לחזרה של החלום שוב ושוב.

עליכם לדעת כי החלום אותו אנו זוכרים, הוא החלום שבאמצע שלו קמנו – את כל שאר החלומות איננו זוכרים כלל.  לכן אם אתם רוצים להיעזר באופציה של פירוש חלומות עליכם לדאוג לכך שתתעוררו מספר פעמים במהלך הלילה. בדרך הזאת תוכלו לצבור מספר רב של חלומות אשר יכנסו אל הזיכרון שלכם באופן מיידי בזכות כך שהתעוררתם. תזכרו כי במצב הזה אתם חייבים לרשום את החלום שלכם מיד עם ההשכמה שלכם, אחרת בבוקר לא תזכרו את החלומות לאחר שחזרתם לישון. מפרש חלומות יצטרך לדלות מכם כמה שיותר פרטים על מנת לספק לכם פירוש אשר יהיה קרוב למציאות. כך שאתם יכולים גם לעבוד על עצמכם ולגרום לכך שלפני השינה תהיו משוכנעים כי תזכרו את החלומות שלכם עם כמה שיותר פרטים – זוהי דרך נוספת שדרכה תוכלו לזכור את פרטי החלום ולפנות אל פתרון חלומות.

מספר הגולשים שצפו בעמוד זה: 10,157
דירוג העמוד 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (תהיה הראשון לדרג עמוד זה)
Loading...

One Comment

  1. גילה
    01/01/2017 @ 03:02

    לא הולך לי לזכור חלומות.

    Reply

השאר תגובה

*

נגישות